Adresa společnosti

MESIT pcb, s.r.o.
Sokolovská 573, Mařatice
686 01 Uherské Hradiště

Česká republika

Kontakty

T +420 572 522 852
F +420 572 522 721

pcb@mesit.cz

Identifikační údaje

MESIT pcb, s.r.o.
člen koncernu MESIT
www.mesit.cz

IČ: 25508903
DIČ: CZ25508903

Spisová značka: Obchodní rejstřík, Krajský soud v Brně, oddíl C, vložka 28638
Mapa areálu MESIT
MESIT areál
Výkonný ředitel
Ing. Bohumil Blahuš
T +420 572 522 553
Bohumil.Blahus@mesit.cz
Obchodní oddělení
Ing. Jiří Eibensteiner
T +420 572 522 852
jiri.eibensteiner@mesit.cz
Obchodní oddělení
Petra Kubíčková
T +420 572 522 853
Petra.Kubickova@mesit.cz
Technologie a zásobování
Ing. Stanislav Plevák
T +420 572 522 633
T +420 572 522 766
T +420 572 522 544
Stanislav.Plevak@mesit.cz
Technické oddělení
Ing. Jiří Eibensteiner
T +420 572 522 551
Jiri.Eibensteiner@mesit.cz
Technické oddělení
Petr Lopata
T +420 572 522 552
Petr.Lopata@mesit.cz
Technické oddělení
Tomáš Bublík
T +420 572 522 552
Tomas.Bublik@mesit.cz
Technické oddělení
Věra Otrusinová
T +420 572 522 633
Vera.Otrusinova@mesit.cz
Účetní, osobní a personální záležitosti
Petra Houbová
T +420 572 522 558
Petra.Houbova@mesit.cz
Mistr výroby
Marek Chabiča
T +420 572 522 275
Marek.Chabica@mesit.cz
Výstupní kontrola
Jana Pijáčková
T +420 572 522 728
Jana.Pijackova@mesit.cz